Матрац Matroluxe Вирій для ліжок,диванів

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 110581
Відправка з 07 травня 20264 055 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац Matroluxe вирій
серія ортопедичних матраців пружинного і безпружинного типу, створена за унікальною технологією, розробленою конструкторським бюро Matroluxe Тechnology.Тонкі матраци зберігають всі кращі властивості класичних ортопедичних моделей, що забезпечують ідеальну підтримку тіла, в невисоких матрацах (h – до 16 см).
Особливості використання
в ліжках, розрахованих на невисокі матраци
високих ліжках для зменшення загальної висоти місця для сну
в ліжках для дітей і підлітків
як спальні місця в готелях, кемпінгах і будинках відпочинку
як “черговий” гостьовий матрац
відмінний ортопедичний ефект, висока якість і комфорт
широкий спектр застосування, гіпоалергенні і гігроскопічна наповнення, невелика висота матраца (h = до 16 см)
можливість вибору :
– Двох ступенів жорсткості в одному матраці
– Наявність ефекту “зима / літо”
– Пружинного і безпружинного типу
Склад матраца:
- Memory Foam. Піна з ефектом пам'яті адаптується під вигини людського тіла і не чинить зворотного тиску. Завдяки цьому матеріал створює умови, необхідні для максимального розслаблення м'язів та комфортного сну
- HR Strong. Спеціальний вид ортопедичної піни, що відрізняється підвищеною щільністю. Матеріал добре тримає форму і наділяє виріб пружністю.
- Стрейч-жаккард. Це м'яка, приємна на дотик тканина, за якою легко доглядати. Вона не скочується і практично не зминається
Характеристики:
- жорсткість I-II / II-III
- двосторонньої жорсткості
- h 6 см
- навантаження – до 150 кг на одне спальне місце
- Гіпоалергенні екологічно чисті матеріали
- гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 055 ₴

