Шафа-купе 160 у спальню,вітальню Лондон Гербор кашемір/антрацит

влевовправо
- В наявності
- Код: 000020007138
14 970 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна меблева система Лондон виконана в стилі мінімалізм. Характерні прямі та чіткі лінії, правильні геометричні форми.Система оснащена пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль колекції. Виготовляється із ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному колірному поєднанні кашемір / антрацит. Задня стінка та дно шухляд виконані з ДВП 3 мм сірого кольору. Використовуються петлі SLIDE-ON HETTICH та кулькові напрямні повного висування HAFELE.
Шафа купе-сучасне ,стильне і зручне рішення для зберігання
Розміри шафи :160*63*220 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Глибина шафи-купе | 630 мм |
| Довжина шафи-купе | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 970 ₴



