Лавка Соната 150x69x83 см
Завдяки сучасному дизайну лавка прекрасно підійде для прибудинкової території,парку,скверу чи саду.Гарна,стильна,високоякісна і міцна,служитиме довго і стане прекрасним місцем для відпочинку.
- Розмір лавки 150x69x93 см.
- сидіння та спинка-з дерева з спеціальною пропиткою
- основа-метал,покритий порошковою фарбою
- гарний вибір для дачі,парку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 28 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 3 мм |
| Висота сидіння | 830 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Колір | Коричневий |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 662 ₴

Відправка з 18 квітня 2026