Стіл туалетний Моніка глиняний сірий/сильверджек

влевовправо
- В наявності
- Код: Стіл т Моніка 1МС
3 392 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблева модульна система Моніка -це набір елементів,які можна розташовувати на свій розсуд,створюючи інтер"єр,що ідеально підходить для приміщення спальні,вітальні чи передпокою.
Туалетний столик-один з елементів колекції.
Розміри столика:1184*450*760 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Довжина столика | 118.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 392 ₴





