Пенал REG 3d Норд кашемір/дуб сонома

Меблі НОРД від української фабрики GERBOR — це сучасна модульна вітальня. Колекція виконана в скандинавському стилі та характерна функціональністю, чіткою геометрією і комфорт щоденного користування.
Система випускається у поєднанні кашемір / дуб сонома. Світлі фасади у поєднанні з теплими деревними відтінками формують нейтральну та універсальну основу для сучасної вітальні,що візуально розширює простір.
Колекцію вирізняють лаконічні форми, строгі лінії та відкриті ніші, які візуально полегшують композицію і дозволяють зручно організувати зберігання та розміщення техніки.
Пластикові ручки EteraPlast.
Висувна шухляда тумби під телевізор оснащена системою Push to Open Magnet HETTICH відкривається легким натисканням на фасад.
Кулькові напрямні повного висування HAFELE та петлі SLIDE-ON HETTICH забезпечують плавну і надійну роботу модулів. Суцільний цоколь підвищує стійкість конструкції та надає меблям завершеного вигляду.
Ви можете розставляти елементи на свій розсуд.
Склад модульної системи Норд:
- ТВ тумба — функціональний модуль для розміщення мультимедійної техніки.
- Шафа-пенал — місткий елемент для зберігання речей ,одягу .
- Навісна шафа — дозволяє ефективно використовувати простір стіни.
- Поличка — відкритий елемент для розміщення книг ,декору
- Розміри шафи-пеналу:80*40*200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | Комбінований |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 6 430 ₴

