Стіл з квадратною стільницею,на міцній металевій ніжці функціональний,малогабаритний.Такий стіл буде доречний на невеликій кухні ,у кафе чи на літньому майданчику.Квадратний стіл, стільниця із меламіну, 60*60 см, малюнок на двох сторонах, товщина стільниці 25 мм, кромка pvc, колір коричневий вінтаж, металева чорна основа, висота столу 75 см. Опора для столу металева, колір чорний, пофарбована епоксидною фарбою, висота 73 см основа внизу кругла, діаметр 45 см, товщина круглої основи 8 мм, кріплення вгорі 23*23 см, діаметр перерізу труби 76 мм. Стільниця для столу квадратна 60*60 см, товщина стільниці 25 мм, кромка pvc, vintage стиль, колір коричневий. Застосування всередині приміщень.Стільниця двостороння, малюнок на 2 сторонах! Стільниця універсальна і не має отворів під дану опору, для установки необхідно намітити місця для кріплення і прикрутити опору фурнітурою, що йде в комплекті! Застосування усередині приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Група СДМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Квадратний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴

