Стіл письмовий Connect 1R Intarsio дуб кремона котта/стоун бейдж

Опис товару
Комп'ютерний стіл із посиленою стільницею – вершина дизайнерської думки! Він простий та складний, важкий та легкий одночасно. За цим столом Ви не просто працюватимете, за ним Ви творитимете! Наявність великої кількості полиць та ящиків дозволяє зберігати канцелярію та великі обсяги документів у порядку та завжди мати їх "під рукою". Стіл поставляється у розібраному вигляді. Виріб повністю готовий до складання, додається докладна інструкція, завдяки якій зібрати його самостійно не складе труднощів. Увага! У готових виробах відтінки кольору можуть відрізнятись від представлених на сайті, що обумовлено особливостями налаштувань екрана на Вашому пристрої.
Виконується, як правосторонній варіант так і лівосторонній.
Розмір (Ш/Г/В) 1638/1900/786 мм.
Матеріали: корпус - ДСП, фасад - ЛДСП
Аксесуари: напрямні повного висування
Колір: дуб /сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Тумба в комплекті | мобільний і стаціонарний |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 786 мм |
| Глибина | 1638 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 625 мм |
| Довжина стільниці | 1900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 16 903 ₴

