Ліжко Маріо модульної дитячої кімнати Маріо Світ Меблів кашемір

влевовправо
Опис товару
Дитяча Маріо
Стильні,якісні та функціональні,такі меблі будуть до вподоби вашим дітям.Завдяки чудовому поєднанню кольорів, комплект підійде як для дівчинки,так і для хлопця..Гарно продумане робоче місце,зручне ліжко та вмістка шафа,комоди сприятимуть успіхам вашої дитини.
Розмір 2050*840*940
Матеріал ДСП 16 мм
Корпус ДСП
Фасад ДСП кашемір,вставка дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 94 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 86.5 |
| Глибина комода | 41.6 |
| Ширина комода | 120 |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 038 ₴

Відправка з 08 червня 2026