Комод 4Ш Rosso Lux Studio в вітальню,спальню 600*600*800
Новинка

влевовправо
Комод- чудове сучасне рішення для зберігання.Це компактний предмет,призначений,головним чином,для зберігання одягу.Він не тільки слугуватиме функціональним сховищем,його декоративну поверхню можна використати для ваз,дзеркал чи фоторамок.
Розміри :600*600*800 мм
Матеріал ДПС 18 (клас Е),кришка ДСП 32 мм
Ручка меблева Bravo (матовий нікель)
Напрямні з дотягом
Колір :дуб евок,сатин,шиншила,бетон,капучино,дуб експресив
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 80 см |
| Глибина комода | 60 см |
| Ширина комода | 60 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 604 ₴

Відправка з 06 червня 2026