Елегантний,зручний стілець-чудове доповнення в кухню чи вітальню.
Розмір: 1000*430*420.
Колір: Каркас: Білий; Сидіння: 1. Бірюза. 2. Сірий.
Матеріал: Каркас: Масив, Бук; Тканина: 1. Epica Atlantik 185, Vitex. 2. Cuba-06, CMT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴


