Журнальний стіл ДС-1 “Каприз з поличкою”

влевовправо
- В наявності
- Код: ДС-1 Каприз
від 4 300 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір стола:
ширина 500мм
глибина 500мм
висота 580мм.
Матеріал корпуса: дерево вільха
Товщина скла:
стільниця 8мм
Стандартні кольори:
білий
слонова кістка
світлий горіх
горіх
темний горіх
венге
коньяк махонь
Комплектується прозорим, тонованим або матовим склом.
Вартість:
| Прозоре скло | 3750 грн |
| Тоноване скло | 3950 грн |
| Матове скло | 3950 грн |
Відправку здійснюємо по всій території України різними логістичними компаніями: Делівері, САТ, Нова пошта та ін. Оплата доставки за рахунок замовника згідно тарифам перевізника. Передплата 600 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АнтоніК |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 50 см |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кругла |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 580 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | скло тоноване, скло, скло прозоре, скло матове |
| Стільниця | скло прозоре, скло з малюнком, скло матове, скло тоноване, скло |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 300 ₴


