Обідний стіл Класік на дерев'яних ногах білого кольору і фотодруком мрамор на стільниці. Є можливість фарбування за кольором РАЛ дерева та скла. Приймаються індивідуальні замовлення.
Відправлення логістичними компаніями по всій території України.
Виготовляються в розмірах 700*700, 900*600, 1050*650, 1200*700, а також за індивідуальними розмірами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АнтоніК |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, масив дерева |
| Стільниця | скло, скло тоноване |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна, прямокутна з заокругленнями |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴

Відправка з 26 квітня 2026