Журнальний стіл МС - 2 Мілан

влевовправо
Журнальний стіл "МС-2 Мілан" з прозорим склом і ніжками білого кольору. Столик виготовлений із масивного високоякісного мдф та скла товщиною 8 мм. Столик порадує Вас своєю практичністю та вишуканою красою.
Розмір: 1100х600х580 мм.
Скло може бути прозорим, тонованим або матовим. Стіл може бути з додатковою поличкою чи без неї.
Можливі кольори корпусу: білий глянець, слонова кістка глянець, дуб вибілений, світлий горіх, горіх, темний горіх, венге, дуб шато.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АнтоніК |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий, Дуб сонома, Горіх світлий, Білий з золотою патиною, Венге, Біла емаль, Горіх лісовий, Білий, Слонова кістка з патиною, Горіх темний |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | овальна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 580 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево, скло |
| Стільниця | скло прозоре, скло з малюнком, скло матове, скло тоноване, скло |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 060 ₴









