Стіл обідній круглий Класік-3 дерево

влевовправо
Розміри: 900*900*750 . Скло стільниці 10мм з декором. Корпус столика виконаний з массиву дерева. Доступні інші види нанесень на скло і кольори для фарбування ніжок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АнтоніК |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Слонова кістка |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло, скло тоноване, натуральне дерево |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 940 ₴



