Журнальний стіл ДС-27 "Брістоль-3"

влевовправо
Розмір стола 1100х500х450.
Журнальні столи на дерев’яних ніжках можуть бути з прозорим та тонованим склом. Дерево фарбується в 7 основних кольорів:
білий
слонова кістка
світлий горіх
горіх
темний горіх
венге
коньяк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АнтоніК |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | овальна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | скло прозоре, скло з малюнком, скло матове, скло тоноване, скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 880 ₴




