Обідній стіл КС-1 на хромованих опорах з фарбуванням №53 на стільниці. Можливі нанесення на стільницю та поличку: фарбування в один або кілька кольорів РАЛ, піскоструми, фотодрук. Також скло може бути тонованим, матовим. Висота столу 750 мм. Діаметр хромованої труби 50 мм. Приймаються індивідуальні замовлення.
Відправлення логістичними компаніями по всій території України.
Виготовляються у розмірах:
900х600,
1000х600,
1100х700,
1200х800,
а також за індивідуальними розмірами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АнтоніК |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Прозорий, Рожевий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь, метал |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | овальна, прямокутна, прямокутна з заокругленнями |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴

Відправка з 22 квітня 2026