Обідній стіл Класик-1 на дерев'яних опорах чорного кольору і фарбуванням у кілька кольорів на стільниці. Є можливість фарбування за кольором РАЛ дерева та скла. Приймаються індивідуальні замовлення.
Відправлення логістичними компаніями по всій території України.
Виготовляються в розмірах 700 х 700, 900 х 600, 1050 х 650, 1200 х 700, а також за індивідуальними розмірами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АнтоніК |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Червоний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, масив дерева |
| Стільниця | скло |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево, масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна, прямокутна з заокругленнями |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴


Відправка з 22 квітня 2026