Матрац EMM Take&Go Relax Roll

Матрац EMM Take&Go; Relax Roll
- Чохол - тканина стрейч,прошита натуральної шерстю
- Комфортна піна з масажним ефектом
- Ортопедична піна Ergofiex
- Комфортна піна
- Інноваційний матеріал Memory Foam з масажним ефектом
- Тканина стрейч, прошита натуральним хлопком
- Висота 19 см
- Навантаження 140кг
![]()
Матрац з ефектом зима / літо і масажним ефектом завдяки інноваційному матеріалу Memory Foam, який входить до складу матраца
Матрац ортопедичний Relax Roll з ефектом зима / літо і масажним ефектом завдяки інноваційному матеріалу Memory Foam, який входить до складу матраца.
Інструкція:
Упакований матрац Take & Go треба покласти на рівну горизонтальну поверхню або ліжко.
Потім обережно розкрийте зовнішню вакуумну упаковку Вашого нового матраца, не використовуючи гострих предметів (будьте обережні, щоб не пошкодити оббивку матраца).
Розкрутіть матрац і розкладіть по горизонтальній поверхні або ліжка.
Зробіть обережно невеликий прокол вакуумної упаковки, не пошкодивши при цьому матрац. Дайте матрацу кілька годин полежати. Зніміть упаковку.
Після закінчення 72 годин Ваш новий вакуумний матрац повністю відновить свої властивості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Катеринославські меблеві майстерні |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Memory foam, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Комплектація матраца | |
| Аератори | Так |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
- Ціна: 16 009 ₴


