Опис товару
Щоб ваша вітальня виглядала ще стильніше і вишуканіше, пропонуємо придбати комод.Він лаконічний і довершений. На великій стільниці розміститься телевізор та інші дрібнички. Двоє дверей та відкриті полички дозволяють зберігати речі..
Розміри (Ш/Г/В) - 1000/380/1300 мм.
Матеріал виготовлення:
Корпус - плита ЛДСП 16 мм. матова
Фасад - плита МДФ 16 мм. глянець
Полиці - плита ЛДСП 16 мм. матова
Ручки: немає,
Колір дуб кремона/чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama Meble |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 130 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик, ЛДСП, ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 1000 см |
| Глибина | 350 |
| Ширина | 1500 |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 567 |
| Глибина тумби | 350 |
| Ширина тумби | 2000 |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Нет |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Нет |
| Полиця | 1 |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 440 ₴




