Стелаж Кубіка зручний у використанні у класі,дитячому садку ,в офісі чи дома. Завдяки великій кількості полиць на стелажі можна розмістити книги,іграшки,дидактичні матеріали чи теки з документами.
Колір : німфея альба,дуб аппачі
Розмір :1424*720*300
Матеріал :ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1424 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴


