Офісна система Джуріан Миро Марк — це чудове поєднання стилю,комфорту,функціональності. Колекція не просто набір меблів, це концепція, що перетворить ваше офісне приміщення в комфортне робоче середовище. Виробник розробив естетичний дизайн, використовуючи сучасні текстури і дерев'яний відтінок.
Шафи ,пенали,тумби,столи,комод,-все це створено,щоб ваша компанія успішно працювала.
Колір :антрацит/дуб вотан
Розміри стола :1800*1400*780 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Антрацит |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Лівий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 1400 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1900 |
| Глибина шафи | 550 |
| Ширина шафи | 800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 700 ₴



