Комод- чудове сучасне рішення для зберігання.Це компактний предмет,призначений,головним чином,для зберігання одягу.Він не тільки слугуватиме функціональним сховищем,його декоративну поверхню можна використати для ваз,дзеркал чи фоторамок.
Матеріал ДПС 16 (клас Е)
Ручка профільна срібло
Напрямні з дотягувачами
Колір :фасад білий глянець
Колір корпусу :дуб крафт золотий,дуб сонома світлий,біла аляска,експресив,дуб барокко,біле дерево,експресив
Розміри :150*48*72 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 72 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 340 ₴


