Чудовий вмістимий комод ,функціональний та технологічний,задовільнить потреби вимогливої господині.
Ламіноване ДСП,телескопічні напрямні., 6 шухляд дозволять розмістити необхідне
Матеріал ЛДСП
Колір білий
Розміри 770*1350*400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 77 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 135 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 607 ₴


