Ліжко 1,6м Marry 1650х910х2066 мм з ДСП
вкладом, білий/білий лак
Довжина: 2160 мм
Ширина: 1650 мм
Висота узголів’я: 910 мм
Основа: ДСП вклад
Спальне місце: 1600х2000 мм
Матеріал корпусу — ЛДСП, товщина: 18 мм;
Матеріал фасаду — ЛДСП, товщина: 18 мм.
В даній моделі лакованими деталями є верхня частина узголів’я,
боковини та узніжжя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Embawood |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Основа | ДСП |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91 см |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Обивний матеріал | Нубук, Оксамит, Мікрофібра, Шеніл, Рогожка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 811 ₴


Відправка з 11 травня 2026