Матрац ортопедичний ( навантаження 150кг) lotos Asana) 120*200

- В наявності
13 579 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Катеринославські меблеві майстерні |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 300 шт. |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Тип матраца | пружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір матраца, см | 120*200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 579 ₴
