Стіл обідній Cherry
Обідній стіл є зразком простоти і лаконічності. Завдяки ідеальних пропорцій, цей предмет меблів легко впишеться в будь-який інтер'єр. Стільниця, виконана з ДСП ламінована пластиком, стійкого до вологи і механічного впливу.
Ніжки столу виконані з металу , розташовані під невеликим нахилом, що надає конструкції додаткову стійкість. Вони кріпляться до стільниці за допомогою сталевої фурнітури. На ніжках розташовані металеві п'ятачки, за допомогою яких можливо відрегулювати висоту, коректуючи невеликі нерівності підлоги.
Стіл призначений для віталень, столових в квартирі, а також залів кафе, ресторанів, ділових центрів. У комплект до столу ідеально підійдуть крісла Leonar або Salex, стільці Aster або Iris. Лаконічний впізнаваний дизайн, тепло натурального дерева …
Залишилося вибрати для нього місце.
Характеристики:
- Довжина виробу ; 800 мм.
- Ширина вироби ; 800 мм.
- Висота виробу ; 750 мм.
- Матеріал стільниці: ДСП
- Каркас столу: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Квадратний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
- Ціна: 4 999 ₴

Відправка з 28 травня 2026