Тумба під телевізор Тео 1Д 2Ш Світ Меблів дуб артизан,артвуд світлий/антрацит

влевовправо
Сучасні ,стильні та якісні меблі Тео від українського виробника стануть незамінним атрибутом спальні,вітальні чи дитячої кімнати.Шафи,комоди,тумба ТВ ,вітрина та ліжка дозволять створити затишну атмосферу та умови для комфортного життя.Прості геометричні лінії,контрастне поєднання кольорів характерні для системи Тео.Меблі оснащені мініатюрними ручками та високими ніжками.
Корпус ДСП
Фасад ЛДСП
Колір фасад артвуд світлий,дуб артизан
Колір корпусу антрацит,антрацит/ чорний
Розмір тумби в 49 *ш 165 * гл 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 490 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 874 ₴



