Габаритні розміри:
Висота: 470 мм
Довжина сидіння: 380 мм
Ширина: 400 мм
Табуретка з натурального дерева бук +ДСП (сидіння).і.Табурет-це завжли зручно.Мінімум місця,зручність і комфорт гарантовані. У комплект входить 4 шт.
Вартість вказана за комплект
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Підніжка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 470 мм |
| Глибина табуретки | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 407 ₴


