Підвісна приліжкова тумба Міла з шухлядою та поличкою від провідного українського виробника Світ Меблів незамінна у спальні. Корпус та фасад виготовлений з ДСП. Дизайн дозволяє вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ця модель ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру.
- Ширина – 45 см
- Висота – 27,5 см
- Глибина – 30 см
- колір : білий,дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 27.5 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Ширина тумби | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴


