Компактний і функціональний передпокій,оснащений вішаком,дзеркалом ,шафою та тумбою..Дозволить розмістити все необхідне та підтримувати порядок.Чудове поєднання кольорів дозволить візуально розширити простір,а необхідний набір елементів задовольнить ваші побажання.
Корпус ДСП дуб білий
Фасад ДСП сатин
Модель обладнана ящиками на телескопічних напрямних.
Габаритні розміри:1200*2225*405 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Висота | 2225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 493 ₴


