Просторі,світлі,функціональні меблі у спальню-мрія кожної господині.Зручне практичне ліжко,шафи на вибір-дводверні-.трьох чи чотири дверні,комоди для складування необхідного-все на ваш вибір !
Матеріал :ЛДСП
Колір фасаду :артвуд світлий ,білий
Колір корпусу:артвуд світлий
Розмір шафи :900*570*2200 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2200 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Артвуд Світлий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
| Комплектація дзеркалом | Нет |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 575 ₴



