Комод 6Ш модульної спальні Ромбо Світ Меблів

влевовправо
- В наявності
- Код: 6Ш Ромбо СМ
5 091 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Просторі,світлі,функціональні меблі у спальню-мрія кожної господині.Зручне практичне ліжко,шафи на вибір-дводверні-.трьох чи чотири дверні,комоди для складування необхідного-все на ваш вибір !
Матеріал :ЛДСП
Колір фасаду :артвуд світлий ,білий
Колір корпусу:артвуд світлий
Розмір комоду:700*1200*450 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Артвуд Світлий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 120 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 70 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 091 ₴

