Виготовлений з дерева,цікавої форми ,такий вішак буде зручний у застосуванні як у офісі,так і дома.
Матеріал ; дерево
Розміри:52*52*177
Колір : натуральний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 1770 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




Відправка з 14 червня 2026