Опис товару
Розміри (Ш/Г/В): 30/30/170 см
Матеріал - метал
Колір: срібло
Розміри (Ш/Г/В): 30/30/170 см
Матеріал - метал
Колір: срібло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість гачків | 5 |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | хромована сталь |
| Корпус (каркас) | хромована сталь |
| Ніжки | хромована сталь |
| Фасади | хромована сталь |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴

Відправка з 15 червня 2026