Опис товару
Модульна спальня Герман Дуб Стерлінг
Розмір (Ш/Г/В) - 140/70/76 см.
Матеріал - корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір - Дуб Стерлінг

Масивні деталі меблів Герман від БРВ та Гкрбор вражають своєю могутністю. Шедевр європейської якості зроблений в Україні і який можна купити по хорошій ціні. Великий вибір елементів дозволяє відтворити будь яку Вашу забаганку. Колір Дуб Стерлінг гарно підкреслює могутність та статність цих меблів.
Модульна спальня Герман Дуб Стерлінг
Розмір (Ш/Г/В) - 140/70/76 см.
Матеріал - корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір - Дуб Стерлінг

Масивні деталі меблів Герман від БРВ та Гкрбор вражають своєю могутністю. Шедевр європейської якості зроблений в Україні і який можна купити по хорошій ціні. Великий вибір елементів дозволяє відтворити будь яку Вашу забаганку. Колір Дуб Стерлінг гарно підкреслює могутність та статність цих меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Призначення | Для офісу |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | Правий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб стирлинг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 188 ₴

