Кухонний гарнітур(мтінка в кухню) 2,6 м Юлія ВМК Україна(без стільниці)

влевовправо
Класична кухня,виконана в кольорах дуб сонома/білийЗручні тумби дозволять розмістити необхідне на кухні,створять затишну і комфортну атмосферу.
Довжина кухні 260 см
Матеріал :ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 713 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2600 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 570 ₴

