Новинка від провідного українського та європейського виробника-модульна спальня Стемма.
Строгі геометричні лінії,скандинавський стиль виконання створять комфорт та затишок у вашій спальні.Шафи різних розмірів,комоди,ліжко та приліжкові тумби в новій колекції Стемма.
Матеріал плита ДСП 16 мм (Кроно Україна,Кроноспан,Swisspan)
Фурнітура :
· Навісні петлі HETTICH
· Направляючі кулькові повного висуву HAFELE
· Ручка пластик. PalMet
Колір :сосна каньйон,дуб делано темний
Розмір шафи ш 142 в 225 гл 59 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2250 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Глибина | 590 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Сосна каньйон |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1420 мм |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2250 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Ширина шафи | 1420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 247 ₴



