Передпокій Верто задовільнить вимоги найвибагливішого споживача.Виконаний з якісних екологічних матеріалів та фурніітури має презентабельний зовнішній вигляд .Завдяки великому вибору елементів можна розмістити як у квартирі,так і у приватному будинку.Приємний пастельний колір візуально розширює простір та додає елегантності.Відкривають двері за допомогою Push Magnet.
Склад комплекту:дзеркало, вішак ,тумба 1К та 3S ,шафа 2D4S
Колір :дуб сонома/кашемір гачки Етера пласт
Розмір 210*38*220 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість предметів | 5 |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 938 ₴

