Матрац Zahrava Матролюкс без обмеження ваги 140*200

- В наявності
від 16 594 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Кількість зон жорсткості матраца | 2 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 300 кг |
| Наповнення матраца | овеча вовна, перфорований латекс, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Тип матраца | пружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір матраца, см | 140*200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 16 594 ₴
