Новинка від Єврософ-компактний,стильний диван з тонкими бильцями і зручною системою розкладання.Він не займе багато мсця в складеному виглфді,але перетвориться в зручне спальне місце при розкладанні.
Габаритні розміри 1330*1050*820/760
Спальне місце 1200*1900
Механізм розкладання :викатний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosof |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Флок, Штучна замша, Гобелен, Штучна шкіра, Велюр, Мікрофібра, Оксамит, Нубук, Шеніл, Жаккард, Рогожка, Комбінований |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 76 см |
| Глибина | 105 см |
| Довжина | 133 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП |
| Опори | дерево, пластик |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Знімні чохли | спинки |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пінополіуретан, синтепон, дерев'яні ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 17 650 ₴



