Сучасна і функціональна система Брус.виконана у скандинавському стилі.Шафа.комод,ліжко,приліжкові тумби створять затишну атмосферу
Матеріал :ДСП
Колір :дуб сонома/німфея альба
Напрямні :Hafele
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 95 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Ширина комода | 97 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 095 ₴




