Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір матраца, см | 120*200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 934 ₴

