Шафа Енні 4Д модульної спальні Енні чорний глянець Міро Марк

влевовправо
Новинка від провідного українського виробника-спальня Енні.Головний акцент модульної системи-колір. Сяюча чорна глянцева поверхня створює відчуття розкоші та досконалості.Хромовані крайки доповнюють колекцію.
Склад системи-шафа чотиридверна,ліжко з нішею,комод та тумби
Матеріал :ЛДСП
Колір :чорний глянець
Розміри шафи :ш1826 в 2122 гл 550 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2122 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Ширина шафи | 1826 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 552 ₴


