Тумба приліжкова Енні 4Ш модульної спальні Енні чорний глянець Міро Марк
Топ

влевовправо
Новинка від провідного українського виробника-спальня Енні.Головний акцент модульної системи-колір. Сяюча чорна глянцева поверхня створює відчуття розкоші та досконалості.Хромовані крайки доповнюють колекцію.
Склад системи-шафа чотиридверна,ліжко з нішею,комод та тумби
Матеріал :ЛДСП
Колір :чорний глянець
Розміри тумби :ш 500 в 400 гл 380 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴



