Комод Енні 4Ш модульної спальні Енні чорний глянець Міро Марк
Топ

влевовправо
Новинка від провідного українського виробника-спальня Енні.Головний акцент модульної системи-колір. Сяюча чорна глянцева поверхня створює відчуття розкоші та досконалості.Хромовані крайки доповнюють колекцію.
Склад системи-шафа чотиридверна,ліжко з нішею,комод та тумби
Матеріал :ЛДСП
Колір :чорний глянець
Розміри :ш1100 в 850 гл 450 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 925 ₴


