Ліжко Фемілі з каркасом білий глянець в дитячу,спальню 90х200

- В наявності
- Код: FM-31-WB
7 284 ₴
+380 (97) 485-44-85
Київстар
- +380 (66) 777-37-64Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 92 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 284 ₴
