Опис товару
Такий стілець-чудовий вибір для кухні чи вітальні.Зручний,міцний,екологічний.
Матеріал: каркас - дерево бук,
Розмір (Ш/Г/В): 44/42/86 см.
Колір: горіх ,бук натуральний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 619 ₴


