Компактний і функціональний передпокій,оснащений вішаком,дзеркалом ,шафою та тумбою..Дозволить розмістити все необхідне та підтримувати порядок.Чудове поєднання кольорів дозволить візуально розширити простір,а необхідний набір елементів задовольнить ваші побажання.
Корпус ДСП дуб артизан
Фасад ДСП дуб артизан
Смужки :шовкографія
Габаритні розміри:1000*1980*400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Кількість предметів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1980 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 227 ₴

