Кутова шафа-купе кутова з фасадом ДСП/дзеркала/малюнок піскоструй 120-45*240

влевовправо
Шафа-купе кутова з фасадами з дзеркал і дзеркал з малюнком піскоструй
Студією LUXE STUDIO розроблені десятки гармонійних дизайнів шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру. За Вашим бажанням кольору ДСП і типи фасадів можуть комбінуватися
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | кутовий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована, ДСП+Дзеркало, Дзеркало |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 135 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 235 ₴

