Компактний,стильний,зручний і вмістимий -так можна коротко описати передпокій Лондон із однойменної меблевої колекції Гербор..Чіткі геометричні форми,пластикові ніжки та гладкі фасади ,чудове поєднання кольорів-такий передпокій стане візитною карткою вашого дому.
висота 220 см
ширина: 220 см
глибина: 38см
Колір : кашемір/антрацит
Виробництво: Гербор
Використовувані матеріали:
корпус - ДСП ламінована; 16 мм
фасад - ЛДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Антрацит |
| Кількість предметів | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 2170 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 19 901 ₴








